اسکای روم سامانه و بستر ارتباطی آنلاین در اینترنت

اسکای روم سامانه و بستر ارتباطی آنلاین در اینترنت

اسکای روم سامانه و بستر ارتباطی آنلاین در اینترنت

بسیاری هنوز  باور نمی‌کنند که  بدون صرف هزینه زیاد و خارج شدن از مسیر شغلی می‌توان در حوزه آموزش به درآمد اینترنتی پایدار رسید، چون که تصور آنها از آموزش آنلاین به فایلهای Pdf ، فیلم‌های کم‌کیفیت یا آموزشهای تبلیغاتی رسانه‌های اجتماعی ختم می‌شود. در صورتی که در وب‌فارسی بسترهایی وجود دارد که به هرکس امکان راه‌اندای یک کلاس درس کامل و باکیفیت را می‌دهد.

آذرماه سال ۹۶ اولین‌بار در ایران (دانشگاه الزهرا) کنفرانسی برگزار شد که موضوع آن بررسی منابع مالی صنعت آموزش بود. در این کنفرانس بود که برای اولین – در ایران – بار آمارهایی شگفت‌انگیز از بازار آموزش مطرح شد. گردش مالی ۱۶۵ میلیارد دلاری صنعت آموزش و از همه مهم‌تر، سرعت بالای افزایش تقاضای برای آموزش از عناوین اصلی این کنفرانس بود.

آموزش مجازی به‌وسیله اینترنت موضوع تازه‌ای نیست اما بستری که می‌تواند علاوه بر کیفیت، فرایند آموزش را برای مدرس و آموزش‌پذیر ساده، قابل مدیریت و لذت بخش کند. اسکای روم یک بستر ارائه کننده خدمات آموزش آنلاین، وبینار (سیمنار آنلاین) وب کنفرانس و رویدادهای اینترنتی است.شما چه چیزی را می‌تواند به دیگران آموزش دهید؟ کافیست بتوانید در حوزه‌ی تخصصی خود یک مفهوم یا کتاب را برای مخاطبان واشکافی کنید، در اینترنت ابزارهایی وجود دارد که این تلاش را به درآمد آنلاین تبدیل می‌کند. اسکای‌ روم یکی از بهترین ابزارهایی است که شما را قادر می‌سازد از تخصص و توان آموزش خود یک منبع درآمد پایدار و حرفه‌ای بسازید.

این سامانه توسط شرکت مهبانگ فن آوری های پارس توسعه یافته است و کاربران می‌تواننند به عنوان آموزش‌پذیر یا مدرس از نسخه آزمایشی آن دیدن کنند. سایت و بستر ارائه آموزشها از رابط کاربری مناسبی برخوردار است و از طریق مرورگرهای کروم و فایرفاکس در کامپیوترهای ویندوزی و دستگاههای اندرویدی قابل استفاده است. اگر کاربر این سامانه هستید یا در حال  درآمدزایی از طریق سایر سامانه‌های آموزش مجازی هستید، تجربه‌هایی خودتان را با کاربران نت‌استارت به اشتراک بگذارید.

آموزش از راه دور (Distance Learning)، آموزش مجازی یا الکترونیک (E-learning) و آموزش آنلاین (Online Education) مجموعه شیو‌ه‌هایی است که این سامانه اسکای روم برای توسعه زیرساخت آن اقدام کرده است. استفاده از این سامانه نیاز به هیچ‌گونه ابزار جانبی مانند افزونه یا نرم‌افزار خاص ندارد، کافیست مروگر متصل به اینترنت در کامپیوتر یا دستگاه مخاطب وجود داشته باشد، پس عضویت و دسترسی، فرایند آموزش آغاز می‌شود. رابط کاربری فارسی، امکان استفاده با سرعت‌های مختلف اینترنت، پشتیبانی آنلاین، گزارش‌گیری، ارائه وب‌سرویس و سفارشی سازی توزیع از دیگر مزایای اسکاری روم است.

منبع: نت استارت

آدرس اسکاری روم:  https://www.skyroom.online

مطالعه بیشتر