تولید محتوا Content Generation چیست؟

تولید محتوا Content Generation چیست؟

تولید محتوا Content Generation یک اصطلاح است که برای توصیف شیوه های مختلف در یک سازمان استفاده می شود که هر نوع محتوایی را شامل می شود، از جمله ایمیل، پیام های متنی، فایل های ویدئویی، فایل های گرافیکی، پرونده های دفتر مجموعه، و غیره. دستگاه های تلفن همراه و مجموعه برنامه های کاربردی اداری را شامل می شود.

تولید محتوا Content Generation و ECM

در حالی که ممکن است منطقی به نظر برسد، فن آوری نسل سوم به طور سنتی در فضای مدیریت محتوا شرکت (ECM) جا افتاده است، عمدتا به این دلیل که فروشندگان ECM تمایل دارند روی پروفایل، پردازش، ذخیره سازی و بازیابی انواع مختلف محتوا تمرکز کنند، نه از متدولوژی هایی که از طریق آن محتوایی تولید می شود.

تعریف گسترش

گارتنر اخیرا از تولید محتوا Content Generation به عنوان یکی از زیرمجموعه های تکنولوژی های ECM یاد کرده است؛ تعریف تکامل که ممکن است توسط تولید اسناد (مونتاژ سند) طراحی شده به طور خاص برای ایجاد اسناد پیچیده و مبتنی بر قاعده و اشکال بر اساس الگوهای واقعی مرتبط به یک معامله صورت گرفته باشد. در حقیقت، در یک گزارش اخیر بازار، گارتنر HotDocs (رهبر بلند مدت در بازار تولید سند و محتوا) یک تولید کننده “بهترین نسل” برای تولید سند نام دارد، که در حال حاضر یک توازن را در بازار گسترده ECM در نظر می گیرد.

تولید سند چیست؟

تولید سند (همچنین به عنوان اتوماسیون اسناد، ایجاد سند یا اسناد شناخته شده) به شما امکان می دهد اسناد مبتنی بر متن (معمولا فایل های پردازش متن) و فرم های PDF را به قالب تبدیل کنید. یک قالب تولید سند، اسناد سفارشی و آماده شده از مصاحبه تعاملی (یک دنباله از فرمهای پرسش و پاسخ) را تولید می کند. چنین قالب های پویا نه تنها زمان لازم برای ایجاد یک سند عملی جدید را کاهش می دهد، بلکه کیفیت این اسناد را نیز با حذف خطاهای انسانی که با رویکرد دست نوشتن مواجه می شوند، بهبود می بخشد.

چگونه الگوهای مناسب تولید سند توسعه یافته پیدا کنیم؟

کافی نت باران

 

مطالعه بیشتر